Wyjaśnienie

Wyjaśnienie

Witaj! 🙂

Od czasu, kiedy ponad dwa lata temu opublikowałem swój pierwszy film na YouTube oraz rozpocząłem sprzedaż mojego Poradnika, napłynęło do mnie od Was mnóstwo zapytań, dlaczego “zniknąłem” z Internetu i dlaczego dalej nie nagrywam?!

Pozwólcie, że odpowiem Wam wszystkim razem za pomocą tego wpisu…

Wkrótce po tym, jak opublikowałem swój pierwszy film na Youtube, moje życie bardzo się zmieniło. Wpływ na to miało kilka spraw, które wydarzyły się niemal w tym samym czasie, między innymi poważna choroba jednej z najbliższych mi osób w rodzinie…

Nie mając innego wyboru, rzuciłem WSZYSTKO, czym się wówczas zajmowałem i skupiłem się tylko na rzeczach NAJWAŻNIEJSZYCH, czyli przede wszystkim na mojej RODZINIE oraz na pracy. 

Tym bardziej, że mój film na Youtube nie cieszył się jeszcze w tamtym czasie zbyt wielką popularnością.

Zapomniałem więc zupełnie o Youtube, zapomniałem o poradniku, zapomniałem też o stronie ŁatwaSzkoła.pl i przestałem się tym wszystkim zajmować, bo… najważniejsza była dla mnie Rodzina. I (nadal jest 😀 )

Moje wielkie zaskoczenie

I któregoś dnia przypomniałem sobie, że wrzuciłem kiedyś na Youtube filmik na temat uczenia się. Byłem pewny, że zagubił się gdzieś w gąszczu innych filmów i że ślad po nim zaginął.

Jednak po odnalezieniu filmu na Youtube, przeżyłem spory SZOK!

Okazało się, że film ma prawie PÓŁ MILIONA wyświetleń, a sam kanał zasubskrybowało kilkanaście tysięcy osób!

Żałuj, że nie widziałeś mojej miny!

Co więcej, otrzymałem jeszcze kilkaset komentarzy, w których wiele osób pisało, że im to naprawdę pomaga, ŻE MAM WRACAĆ (!) 😀 oraz że tylko po tym jednym filmie, niektórym z Was  poprawiły się oceny w szkole!!! 

Zaskoczyło mnie to.

Bo tak naprawdę pierwszy film był tylko małym wstępem i zachętą do korzystania z ciekawych narzędzi, które są dostępne (a o których niestety w szkołach niewiele się mówi, albo wcale).

I w gruncie rzeczy, to nie zdążyłem jeszcze nawet “dotknąć” tego tematu. Dopiero zamierzałem to zrobić 🙂

A mimo to, tylko ten jeden 10 – minutowy film pomógł kilku osobom poprawić oceny w szkole!

GRATULACJE! 😀

Dziękuję Wam za komentarze (przeczytałem wszystkie), za lajki, za subskrybcje i za te wszystkie miłe słowa oraz za zachętę. 

Potraficie zmotywować człowieka do działania!

Niestety “w międzyczasie”, zarówno hosting jak i sama domena latwaszkola.pl wygasły, dlatego nie udało mi się już odzyskać żadnych e-maili.

Oczywiście po tym wszystkim, co zobaczyłem i przeczytałem, nie miałem innego wyjścia. Postanowiłem, że będę kontynuował to, co kiedyś dawno temu zacząłem.

– Czyli reaktywuję stronę LatwaSzkola.pl oraz wrócę na Youtube 🙂

P.S.

Ten wpis traktuję jako dosyć osobisty (ponieważ dotyczy też mojej rodziny). Dlatego prawdopodobnie usunę go niedługo po tym, jak opublikuję pierwszy film na Youtube (z eksperymentem). Miał on za zadanie jedynie wyjaśnić powody mojego “zniknięcia” z Internetu tym z Was, którzy czekali na kolejne materiały i się ich jak dotąd nie doczekali.

Chciałem też w tym miejscu przeprosić wszystkie te osoby, które mogły poczuć się w jakikolwiek sposób oszukane lub urażone. Przepraszam – nigdy nie miałem takich intencji…

Dziękuję Wam wszystkim za zrozumienie i do zobaczenia już wkrótce! 😀