ZOBACZ VIDEO:


"ŁATWA SZKOŁA, ŁATWE STUDIA"
Super Praktyczny Poradnik dla Uczniów i Studentów!

Jak Łatwo i Przyjemnie Przejść
Przez Szkołę i Studia?

To jest Możliwe dla KAŻDEGO!
Nawet jeśli teraz to dla Ciebie męczarnia.


Z Poradnika dowiesz się jak poradzić sobie z większością problemów, z którymi możesz się spotkać w szkole lub na studiach, a które teraz być może zatruwają Ci życie.

Nowe ROZSZERZONE Wydanie!

Lub czytaj dalej

CO W ŚRODKU - Kliknij na obrazek, aby powiększyćJeśli chcesz mieć łatwiej w szkole - MUSISZ TO PRZECZYTAĆ!Z PORADNIKA DOWIESZ SIĘ:


  • Jak szybko, łatwo i przyjemnie zapamiętywać skomplikowane wzory, daty czy wydarzenia historyczne, trudne nazwy i wyrazy, słówka w języku obcym oraz listy i zestawienia, co dla innych stanowi męczarnię
  • Zrozumiesz, jak działa Twój umysł oraz dowiesz się, jak poprawić swoją koncentrację oraz jak mieć świetną pamięć
  • Dowiesz się, jak zwiększyć swoje IQ (iloraz inteligencji), dzięki czemu jeszcze bardziej poprawi się Twoja pamięć i koncentracja oraz lepiej będziesz sobie radzić z problemamiORAZ DODATKOWO:


  • Dowiesz się co zrobić, aby znacznie poprawić swoje stosunki z rówieśnikami oraz jak być lubianym i akceptowanym przez otoczenie
  • Nauczysz się, jak radzić sobie ze stresem, jak go opanować i jak sprawić, aby działał na Twoją korzyść, zamiast Cię paraliżować
  • Zrozumiesz, jak wyznaczać sobie cele i jak je osiągać
  • Dowiesz się, jak zmienić złe nawyki i przyzwyczajenia na takie, które będą Cię prowadziły w kierunku realizacji Twoich zamierzeń
  • Poznasz strategie ludzi sukcesu i dowiesz się co zrobić, jeśli chcesz być znacznie lepszy w jakiejś dziedzinie+ jako BONUS do Poradnika otrzymasz:

Materiał wideo - ŁATWE WYPROWADZANIE WZORÓWW filmie pokazuję i tłumaczę, jak w ŁATWY sposób przekształcać i wyprowadzać WZORY z matematyki lub fizyki.


Pamiętaj, że jeśli nauka stanie się dla Ciebie przyjemniejsza, jeśli będzie Ci się uczyć dużo łatwiej, jeśli zaczniesz zapamiętywać więcej i na dłużej, to jakość Twojego życia podniesie się diametralnie. Gdyż zejdzie z Ciebie cały stres z tym związany.


BEZCENNA WIEDZA, KTÓRA ZOSTAJE NA CAŁE ŻYCIE

CO MÓWIĄ LUDZIE

"Szczerze żałuję, że nie przeczytałam tej książki kiedy byłam w szkole podstawowej. Moje życie było by o wiele łatwiejsze. Uważam, że książka ta jest lekturą obowiązkową dla każdej młodej osoby, która w życiu chce osiągnąć coś więcej niż przeciętność. Poradnik napisany jest w niesamowicie łatwy i przyjazny dla czytelnika sposób. Czytając go wiele razy uśmiałam się do łez. Miałam cały czas poczucie, że autor szczerze próbuje mi pomóc w rozwiązaniu moich problemów i jest niesamowicie ciepłym przewodnikiem po niezbadanych zakamarkach mojego umysłu.

Po przeczytaniu tej książki jestem dużo bardziej zmotywowana do tego aby wziąć się za realizację od dawna odkładanych celów, a co ważniejsze wierzę w to, że są jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Gorąco polecam każdemu!"

Klaudia

Studentka

OPINIE CZYTELNIKÓW

"Genialna publikacja. Książka krok po kroku dokładnie opisuje jak się uczyć oraz jak zmienić swoje podejście do nauki tak, żeby przestała być ona dla nas męczarnią. Jest tu opisanych wiele technik szybkiego uczenia się, których zastosowanie może niesamowicie usprawnić i uatrakcyjnić naukę. Naprawdę warto, Polecam!"

Dawid

Uczeń liceum

“Świetna książka, bardzo mi pomogła oraz zmotywowała. Dzięki niej moje podejście do nauki bardzo się zmieniło. I naprawdę uczy mi się teraz znacznie łatwiej. Przykład z pająkiem do dziś rozbawia mnie do łez ;D”

Ania

Uczennica

ALBERT EINSTEIN:

„Każdy jest geniuszem, ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia.”

Nowe ROZSZERZONE Wydanie Poradnika!

149 stron konkretnej wiedzy i sprawdzonych strategii

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że większości szkolnych problemów można łatwo uniknąć, jeśli tylko ma się odpowiednią WIEDZĘ.

TAK, Wszystko jest kwestią WIEDZY.

Każdy problem ma swoją przyczynę. I każdy problem ma też swoje ROZWIĄZANIE.

W poradniku opisane są konkretne sposoby i wskazówki, które jeśli je zastosujesz, mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje życie.

Lub czytaj dalej

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Nic nie ryzykujesz zamawiając e-booka. Jeśli w przeciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, masz prawo bez żadnych powodów zażądać zwrotu wpłaty i ją otrzymasz.

O autorze Poradnika

Witaj! Mam na imię Paweł. Studiowaniem ludzkiego umysłu i badaniem jego możliwości pasjonuję się od wielu lat. Już w dzieciństwie interesował mnie ten temat, jednak dopiero podczas studiów medycznych i późniejszej pracy zawodowej uświadomiłem sobie, że narzędzie, które każdy z nas nosi pod własną czaszką jest czymś więcej, niż tylko szarym „kalafiorem”. Że jest to potężny narząd, który ma niesamowite możliwości.

Napisałem ten Poradnik, aby pomóc Ci rozwiązać problemy z uczeniem się, koncentracją i zapamiętywaniem. Jednak uzupełniłem go jeszcze o kilka nowych elementów. Między innymi o sposoby radzenia sobie ze stresem, nieśmiałością i depresją. Znajdziesz w nim również jasne wskazówki mówiące o tym, jak stać się osobą lubianą oraz skoncentrowaną na osiąganiu celów.

Wszystkie techniki, którymi się dzielę, wielokrotnie stosowałem na sobie z dużymi sukcesami. Polecałem również ich stosowanie moim znajomym oraz ich dzieciom i zauważyłem, jak bardzo potrafią one zmienić życie człowieka, który je pozna i zacznie z nich korzystać.

Przeczytaj ten Poradnik - NIE POŻAŁUJESZ!

Lub czytaj dalej

ALBERT EINSTEIN:

"Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć."

CO MÓWIĄ LUDZIE

"Książka stworzona jest dla młodych osób, które nie wierzą w swoje możliwości. Podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich opisuje w jaki sposób funkcjonuje nasz mózg, jak się uczy oraz jak zapamiętuje. Autor wyjaśnia w nim również, na czym w ogóle polega sam proces nauki. Druga część książki zawiera wartościowe wskazówki z zakresu psychologii, fizjologii i koncentracji. Opisuje ona również sposób postępowania ludzi sukcesu oraz techniki jakie stosują w celu osiągnięcia swoich celów.

Dla tych, co przygotowują się do egzaminów lub będą w przyszłości, ta pozycja będzie bardzo pomocna.”

Sławek

Student

OPINIE CZYTELNIKÓW

"Książka ciekawa, fajnie się ją czytało. Myślę, że wiele osób z niej skorzysta. Jest wiele porad.”

Oktawia57

“Uważam, że książka jest przydatna i każdy w początkach swojej nauki powinien posiąść tą wiedzę. Uczenie się byłoby wtedy czystą przyjemnością.”

Tomek

Uczeń

Format książki: E-book (pdf)
149 stron praktycznej wiedzy
Wydanie II - ROZSZERZONE
Rok wyd. 2019
ISBN: 978-83-947180-0-8

TAK! Chcę Ten Poradnik i Wiedzę w Nim Zawartą


Aktualna cena Poradnika to:  27 zł


To równowartość jednej dużej pizzy.

Czy wolisz zjeść pizzę? Czy może zamiast tego, warto zdobyć cenną wiedzę, która zostanie na całe życie?

KLIKNIJ I ZAMÓW TERAZ

Bezpieczne płatności

PAMIĘTAJ:

NIE MASZ NIC DO STRACENIA

I WSZYSTKO DO WYGRANIA!

Jeśli nie będziesz zadowolony - otrzymasz zwrot pieniędzy.