Jak Łatwo i Przyjemnie Przejść
Przez Szkołę i Studia?

To Jest Możliwe Dla KAŻDEGO!

Nawet jeśli teraz to dla Ciebie katorga...Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że większości szkolnych problemów można łatwo uniknąć, jeśli tylko ma się odpowiednią WIEDZĘ.

TAK, Wszystko jest kwestią WIEDZY.

Każdy problem ma swoją przyczynę. I każdy problem ma też swoje ROZWIĄZANIE. Nie warto uczyć się tylko na własnych błędach. Warto też uczyć się na cudzych błędach. Bo wtedy życie jest po prostu dużo łatwiejsze.

Z Poradnika dowiesz się jak poradzić sobie z większością problemów, z którymi możesz się spotkać w szkole lub na studiach, a które teraz być może zatruwają Ci życie.

SZKOŁA MOŻE BYĆ ŁATWA I PRZYJEMNA

Nawet jeśli teraz jest dla Ciebie trudna.Szkoła Powinna być Łatwa i Przyjemna
dla KAŻDEGO!


Szkoła powinna być łatwa i przyjemna, jednak aby mogła się taką stać, potrzebujesz nowych informacji.

Badania pokazują, że w dzisiejszym świecie większość młodych ludzi (uczniów i studentów) boryka się z różnymi problemami, na które często nie potrafią znaleźć rozwiązania. Są to najczęściej:

 • brak akceptacji w grupie
 • poczucie niższości i gorszego traktowania
 • złe wyniki w szkole, problemy z nauką, koncentracją i pamięcią
 • nieśmiałość w nawiązywaniu kontaktów z nowymi ludźmi
 • problemy z samoakceptacją oraz wewnętrzne rozdarcie


To są poważne problemy, które potrafią mocno zatruć życie. Jednak można się ich wszystkich pozbyć.

Wystarczy dowiedzieć się, JAK TO ZROBIĆ.


I O TYM WŁAŚNIE JEST TEN PORADNIK

CO MÓWIĄ LUDZIE

"Szczerze żałuję, że nie przeczytałam tej książki kiedy byłam w szkole podstawowej. Moje życie było by o wiele łatwiejsze. Uważam, że książka ta jest lekturą obowiązkową dla każdej młodej osoby, która w życiu chce osiągnąć coś więcej niż przeciętność. Poradnik napisany jest w niesamowicie łatwy i przyjazny dla czytelnika sposób. Czytając go wiele razy uśmiałam się do łez. Miałam cały czas poczucie, że autor szczerze próbuje mi pomóc w rozwiązaniu moich problemów i jest niesamowicie ciepłym przewodnikiem po niezbadanych zakamarkach mojego umysłu.

Po przeczytaniu tej książki jestem dużo bardziej zmotywowana do tego aby wziąć się za realizację od dawna odkładanych celów, a co ważniejsze wierzę w to, że są jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Gorąco polecam każdemu!"

Klaudia

Studentka

OPINIE CZYTELNIKÓW

"Genialna publikacja. Książka krok po kroku dokładnie opisuje jak się uczyć oraz jak zmienić swoje podejście do nauki tak, żeby przestała być ona dla nas męczarnią. Jest tu opisanych wiele technik szybkiego uczenia się, których zastosowanie może niesamowicie usprawnić i uatrakcyjnić naukę. Naprawdę warto, Polecam!"

Dawid

Uczeń liceum

“Świetna książka, bardzo mi pomogła oraz zmotywowała. Dzięki niej moje podejście do nauki bardzo się zmieniło. I naprawdę uczy mi się teraz znacznie łatwiej. Przykład z pająkiem do dziś rozbawia mnie do łez ;D”

Ania

Uczennica

BEZCENNA WIEDZA, KTÓRA ZOSTANIE NA CAŁE ŻYCIEZ PORADNIKA DOWIESZ SIĘ:


 • Dlaczego niektórym osobom nauka przychodzi łatwo oraz poznasz tajemnice i konkretne strategie szybkiego i skutecznego uczenia się, dzięki czemu szybko podniesiesz swoje wyniki w szkole czy na studiach, a sam proces uczenia się będzie dla Ciebie znacznie przyjemniejszy niż dotychczas
 • Zrozumiesz, jak działa Twój umysł oraz dowiesz się, jak poprawić swoją koncentrację oraz jak mieć świetną pamięć
 • Dowiesz się, jak szybko, łatwo i przyjemnie zapamiętywać skomplikowane wzory, daty, definicje, wydarzenia, trudne nazwy i wyrazy, słówka w języku obcym oraz listy i zestawienia, co dla innych stanowi męczarnię
 • Dowiesz się, jak zwiększyć swoje IQ (iloraz inteligencji), dzięki czemu jeszcze bardziej poprawi się Twoja pamięć i koncentracja oraz lepiej będziesz sobie radzić z problemamiORAZ DODATKOWO:


 • Dowiesz się co zrobić, aby znacznie poprawić swoje stosunki z rówieśnikami oraz jak być lubianym i akceptowanym przez otoczenie
 • Nauczysz się, jak radzić sobie ze stresem, jak go opanować i jak sprawić, aby działał na Twoją korzyść, zamiast Cię paraliżować
 • Zrozumiesz, jak wyznaczać sobie cele i jak je osiągać
 • Dowiesz się, jak zmienić złe nawyki i przyzwyczajenia na takie, które będą Cię prowadziły w kierunku realizacji Twoich zamierzeń
 • Poznasz strategie ludzi sukcesu i dowiesz się co zrobić, jeśli chcesz być najlepszy w jakiejś dziedziniePamiętaj, że jeśli nauka stanie się dla Ciebie przyjemniejsza, jeśli będzie Ci się uczyć dużo łatwiej, jeśli zaczniesz zapamiętywać więcej i na dłużej, to jakość Twojego życia podniesie się diametralnie. Gdyż zejdzie z Ciebie cały stres z tym związany.


100% GWARANCJI SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Nic nie ryzykujesz zamawiając e-booka. Jeśli w przeciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, masz prawo bez żadnych powodów zażądać zwrotu wpłaty i ją otrzymasz.

To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to jest moment na to, aby polepszyć moje życie. Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.STATYSTYKI, KTÓRE POWINIENEŚ ZNAĆ


Czy wiesz o tym, że według badań aż 84% ludzi nie powinno mieć żadnych problemów z uczeniem się? - ŻADNYCH!

Więc dlaczego rzeczywistość wygląda zupełnie na odwrót?

Dlaczego większość osób boryka się z różnymi problemami w nauce?

To nie dlatego, że z ludźmi jest coś nie tak. Powodem jest to, że nie wiedzą oni, w jaki sposób uczy się mózg, bo w szkole nikt tego nie tłumaczy.

Musisz wiedzieć, że istnieją niesamowicie skuteczne sposoby na to aby uczyć się znacznie szybciej, łatwiej, a przede wszystkim dużo przyjemniej. Z tych samych sposobów korzystają REKORDZIŚCI GUINESSA w zapamiętywaniu olbrzymich ilości informacji i to w niesamowicie krótkim czasie.

Ja miałem to szczęście, że poznałem te techniki gdy byłem jeszcze dzieckiem. Dzięki temu spędzałem nad książkami o wiele mniej czasu, niż moi koledzy, a wyniki miałem dużo lepsze.

Dlatego z własnego doświadczenia wiem, że istnieją dużo łatwiejsze sposoby uczenia się, niż "zakuwanie" oraz że sposoby te są niesamowicie skuteczne. Kto zna tą wiedzę, może uczyć się nawet 3 razy szybciej, wiedza pozostaje na dłużej, a gwarancja przypomnienia sobie nauczonego materiału w razie potrzeby jest prawie 100 procentowa!


Możesz zapytać po co mi to?


Dziś jeśli się nie rozwijasz, zostajesz szybko w tyle. Żyjemy w czasach, gdzie napływ nowych informacji jest ogromny. W dobie Internetu, współczesny człowiek otrzymuje w ciągu miesiąca taką ilość informacji, jaką nasi dziadkowie otrzymywali przez całe swoje życie.

Osoby, które wiedzą, w jaki sposób funkcjonuje ich mózg, doskonale wiedzą, w jaki sposób użyć go do działania tak, aby z łatwością zapamiętywać skomplikowane wzory, daty, definicje, wydarzenia, trudne nazwy i wyrazy, słówka w języku obcym oraz długie listy i zestawienia, co dla innych stanowi męczarnię.

Może znasz takie osoby, jak Albert Einstein, Lew Tołstoj czy Abraham Lincoln. Oni wiedzieli, „jak to robić”. Jak korzystać ze swojego mózgu, aby z jego pomocą osiągać niezwykłe rzeczy. Nauczyli się tego i tą wiedzę wykorzystali w praktyce.

Czy wiesz o tym, że Einstein, gdy był dzieckiem, był uznawany za niezdolnego ucznia? Miał problemy z uczeniem się, zapamiętywaniem oraz czytaniem. Jakim więc cudem wyrósł z niego geniusz?

„Każdy jest geniuszem, ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia.”

/Albert Einstein/To nie jest tajemna zakazana wiedza!


Każdy z nas posiada pod swoją czaszką bardzo potężny instrument i każdy może nauczyć się, jak pełniej wykorzystywać jego możliwości.

Czy zdarzały Ci się wpadki w szkole lub na studiach? Czy często byłeś sfrustrowany kolejnym oblanym egzaminem?

To nie jest Twoja wina! Po prostu nikt Ci nie powiedział, jak w ogóle powinieneś się uczyć.


Tego nie uczą w szkole!


Szkoła wymaga, aby KAŻDY uczeń, niezależnie od tego, czy lubi dany przedmiot czy też nie, nauczył się wymaganego materiału i go zdał. Jednak tego, w jaki sposób uczy się Twój umysł, jak zapamiętuje oraz przywołuje informacje z pamięci, niestety nikt nie uczy. Większość nauczycieli również nie ma o tym zielonego pojęcia.

Czy wiesz o tym, że możesz z łatwością podnieść swój iloraz inteligencji (IQ)? Czy wiesz o tym, że Twój mózg uczy się obrazami? Czy wiesz o tym, że lecytyna jest jednym z najważniejszych składników niezbędnych do funkcjonowania mózgu, a jej niedobór znacznie utrudnia proces uczenia się i koncentracji oraz zwiększa ryzyko zachorowania na Alzheimera?

Jeśli wiesz, to masz większą wiedzę od większości ludzi na świecie. Jeśli nie, nie martw się.
Możesz się tego dowiedzieć i o wiele więcej.


ALBERT EINSTEIN:

"Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie, podczas gdy nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć."

78 stron konkretnej wiedzy i sprawdzonych strategii

Najbardziej Praktyczny Poradnik dla Uczniów, Studentów i Rodziców!

Dla Ciebie, po to abyś mógł w pełni wykorzystać niesamowite możliwości swojego mózgu oraz przekonać się o tym, że KAŻDY jest zdolny do niesamowitych osiągnięć powstał ten praktyczny poradnik. Łączy on w jednym miejscu taką widzę, której normalnie musiałbyś szukać w wielu różnych źródłach.

W poradniku opisane są konkretne sposoby i wskazówki, które jeśli je zastosujesz, mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje życie.

Gdzie jest granica możliwości naszego mózgu?

Ciekaw jestem jak się będziesz czuł po tym, jak przeczytasz instrukcje i sprawdzisz je w praktyce. Myślę, że możesz być podekscytowany drzemiącymi w Tobie możliwościami. One drzemią w każdym z nas. Ale nie każdy wie, że może mieć do nich dostęp.

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Nic nie ryzykujesz zamawiając e-booka. Jeśli w przeciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, masz prawo bez żadnych powodów zażądać zwrotu wpłaty i ją otrzymasz.

To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to jest moment na to, aby polepszyć moje życie. Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.

CO MÓWIĄ LUDZIE

"Książka stworzona jest dla młodych osób, które nie wierzą w swoje możliwości. Podzielona jest na dwie części. Pierwsza z nich opisuje w jaki sposób funkcjonuje nasz mózg, jak się uczy oraz jak zapamiętuje. Autor wyjaśnia w nim również, na czym w ogóle polega sam proces nauki. Druga część książki zawiera wartościowe wskazówki z zakresu psychologii, fizjologii i koncentracji. Opisuje ona również sposób postępowania ludzi sukcesu oraz techniki jakie stosują w celu osiągnięcia swoich celów.

Dla tych, co przygotowują się do egzaminów lub będą w przyszłości, ta pozycja będzie bardzo pomocna.”

Sławek

Student

OPINIE CZYTELNIKÓW

"Książka ciekawa, fajnie się ją czytało. Myślę, że wiele osób z niej skorzysta. Jest wiele porad.”

Oktawia57

“Uważam, że książka jest przydatna i każdy w początkach swojej nauki powinien posiąść tą wiedzę. Uczenie się byłoby wtedy czystą przyjemnością.”

Tomek

Uczeń

Format książki: E-book (pdf)
78 stron praktycznej wiedzy
Rok wyd. 2016
ISBN: 978-83-947180-0-8

O autorze książki

Witaj! Mam na imię Paweł. Studiowaniem ludzkiego umysłu i badaniem jego możliwości pasjonuję się od wielu lat. Już w dzieciństwie interesował mnie ten temat, jednak dopiero podczas studiów medycznych i późniejszej pracy zawodowej uświadomiłem sobie, że narzędzie, które każdy z nas nosi pod własną czaszką jest czymś więcej, niż tylko szarym „kalafiorem”. Że jest to potężny narząd, który ma niesamowite możliwości.

Napisałem ten Poradnik, aby pomóc Ci rozwiązać problemy z uczeniem się, koncentracją i zapamiętywaniem. Jednak uzupełniłem go jeszcze o kilka nowych elementów. Między innymi o sposoby radzenia sobie ze stresem, nieśmiałością i depresją. Znajdziesz w nim również jasne wskazówki mówiące o tym, jak stać się osobą lubianą oraz skoncentrowaną na osiąganiu celów.

Wszystkie techniki, którymi się dzielę, wielokrotnie stosowałem na sobie z dużymi sukcesami. Polecałem również ich stosowanie moim znajomym oraz ich dzieciom i zauważyłem, jak bardzo potrafią one zmienić życie człowieka, który je pozna i zacznie z nich korzystać.

Dlatego uważam, że jeśli skorzystasz z zasad wyłożonych w tym Poradniku, jeśli weźmiesz sobie do serca moje słowa i rady oraz jeśli trochę się wysilisz i popracujesz nad sobą - sądzę, że będziesz mógł całkowicie odmienić swój los. Niezależnie od tego, z jakiego miejsca teraz startujesz.

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI LUB ZWROT PIENIĘDZY!

Nic nie ryzykujesz zamawiając e-booka. Jeśli w przeciągu 30 dni od zakupu stwierdzisz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, masz prawo bez żadnych powodów zażądać zwrotu wpłaty i ją otrzymasz.

To najlepszy powód by powiedzieć sobie teraz: Tak to jest moment na to, aby polepszyć moje życie. Możesz więc sprawdzić, czy to naprawdę możliwe, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.

TAK! Chcę Ten Podręcznik
i Wiedzę w Nim Zawartą


Aktualna cena ebooka to:  37 zł


To równowartość jednej dużej pizzy.

Czy wolisz zjeść pizzę? Czy może zamiast tego, warto zdobyć cenną wiedzę, która zostanie na całe życie?


Dodaj do koszyka  >>

KLIKNIJ I ZAMÓW TERAZ

Bezpieczne płatności

PAMIĘTAJ:

NIE MASZ NIC DO STRACENIA

I WSZYSTKO DO WYGRANIA!

Jeśli nie będziesz zadowolony - otrzymasz zwrot pieniędzy.